Flota

Program FLOTA skierowany jest do firm i instytucji budujących własną flotę pojazdów. Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo, korzystając ze specjalnych preferencji, zbudować doskonale funkcjonującą flotę samochodów służbowych. Nasza oferta to kompleksowe i bezstresowe rozwiązanie, które odciąży Państwa firmę z konieczności ciągłej troski o dopilnowanie okresowych czynności serwisowych użytkowanych pojazdów. Jesteśmy przy tym przekonani, że pojazdy marki Volkswagen, jakie mamy w ofercie, zaspokoją Państwa oczekiwania.

Program Flota - Volkswagen Auto Wimar

Program FLOTA to szereg korzyści, które jeszcze bardziej pomogą usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy na rynku oraz podniosą jej konkurencyjność względem innych rynkowych graczy. Nasz solidny serwis utrzyma Państwa Vokswageny w nienagannym stanie technicznym i wizualnym przez cały okres eksploatacji pojazdów flotowych.

Profesjonalnie przygotowana załoga naszego Autoryzowanego Salonu Samochodów Volkswagen w Olsztynie dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasi pracownicy znakomicie znają atuty i specyficzne cechy każdego z oferowanych przez nas modeli Volkswagena, więc dobranie modeli oraz ich specyfikacji odpowiadających potrzebom Państwa firmy będzie dla nich przyjemnośćią. Sprawimy, aby dostrzegli Państwo korzyści wynikające z posiadania samochodów marki Volkswagen w ramach grupy firmowych pojazdów.

W naszej działalności dla flot nie liczymy na elastyczność firmy Klienta – przeciwnie, to my staramy się być tą stroną, która potrafi się dopasować. Nasza oferta zawsze przygotowywana jest indywidualnie pod Państwa potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo nie tylko najkorzystniejszą cenę zakupu samochodów, ale także przykładamy wielką uwagę do zaproponowania nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie obsługi posprzedażowej i serwisowej.

Współpraca z nami to po prostu wygoda i oszczędność czasu. Doskonale wiemy, czego oczekuje Klient, którego pracownicy używają samochodów jako swoich narzędzi pracy – czy to do transportu towarów, czy też w celach reprezentacyjnych. Uczynimy markę Volkswagen jednym z filarów wizerunku Państwa firmy.  

Szanowni Państwo, zachęcamy także do skorzystania przygotowanych dla Państwa Pakietów Ubezpieczeń skierowanych do Klientów Flotowych. Nawet minimalne rabatowanie pomnożone przez liczbę samochodów floty przyniesie wymierne oszczędności. A my mamy dla Państwa firmy naprawdę konkurencyjne pakiety ubezpieczeniowe.

Wygodnie, szybko, na miejscu, minimalizując wszelkie formalności – tak działamy.

Program Flota - Volkswagen Auto Wimar

Program FLOTA realizowany przez Grupę Auto Wimar, to:

 • Najkorzystniejsze upusty flotowe
 • Pełne, pewne i konkurencyjne cenowo usługi serwisowe
 • Profesjonalna opieka serwisowa we wszystkich punktach grupy kapitałowej Auto Wimar – w Olsztynie i Warszawie
 • Prezentacja modeli marek Volkswagen oraz VW samochody użytkowe w siedzibie Klienta
 • Usługa serwisowa „Door-to-door”
 • Błyskawiczny dostęp do centrum likwidacji szkód komunikacyjnych
 • Kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów nowych i używanych
 • Obsługa finansowa związana z finansowaniem zakupu samochodów, w tym kredytowaniem, leasingiem czy wynajmem długoterminowym
 • Bogata oferta samochodów zastępczych
 • Korzystne warunki zakupu części zamiennych i akcesoriów
 • Przechowywanie wymienianych opon i kół
 • Możliwość dostarczenia zakupionych samochodów we wskazane przez Klienta miejsce

Dodatkowym atutem obsługi flotowej oferowanej przez Grupę Auto Wimar są atrakcyjne warunki finansowania oraz dogodne terminy płatności. Umożliwiamy także odkupienie samochodów używanych, oraz pozostawienie ich w rozliczeniu w przypadku zakupu nowych pojazdów.

Jesteśmy otwarci – w ramach programu lojalnościowego skierowanego do pracowników naszych partnerów biznesowych – na preferencyjne warunki sprzedaży samochodów nowych marki Volkswagen, zakupu oryginalnych części i akcesoriów oraz usług serwisowych.

Serdecznie zapraszamy. Z nami Volkswagen zbuduje Państwa firmę!

Wszelkich informacji na temat Programu FLOTA można zasięgnąć w biurach Grupy Auto Wimar  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. W soboty zapraszamy do naszych palcówek w Warszawie i Olsztynie w godzinach od 8.00 do 14.00.

Gwarantujmy najwyższą jakość usług, która od początku działalności jest priorytetem naszej firmy. Wszelkie sprawy związane z obsługą Klientów Flotowych realizuje doskonale przygotowana pod względem merytorycznym załoga. Warto kontaktować się z naszymi pracownikami, którzy udzielą kompetentnych i rzeczowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania z zakresu samochodów znakowanych symbolem VW.

Auto Wimar Warmia to autoryzowany salon sprzedaży samochodów Volkswagen.  Profesjonalnie przygotowany zespół pracowników przedstawi indywidualnie skrojoną do Państwa potrzeb ofertę na zakup pojazdów dostępnych w naszym salonie.

Warto już teraz skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy udzielą kompetentnych i rzeczowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące floty samochodów znakowanych symbolem VW. Marka ta w połączeniu z doświadczeniem Grupy Auto Wimar pozwoli Państwu zbudować efektywną ekonomicznie, praktyczną, niezawodną i efektowną flotę, której atuty w ujęciu długoterminowym są wyjątkowo konkurencyjne.

Czekamy na kontakt – z przyjemnością skonfigurujemy propozycję budowy floty Volkswagenów w Państwa firmie, a następnie pieczołowicie i bezproblemowo zadbamy o ich znakomitą kondycję!

AUTO WIMAR WARMIA

Jakub Szymczak
Dyrektor Sprzedaży Flotowej Grupy Auto Wimar

Jakub Szymczak

Michał Janus
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Michał Janus

Rafał Rułka
kierownik salonu VW

Rafał Rułka

Tomasz	Napiwodzki
kierownik salonu VW Samochody Użytkowe

Tomasz NapiwodzkiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.