O nas

25 lat na rynku to nie może być przypadek – a właśnie tak długo dbamy o Państwa samochody i satysfakcję z oferowanych usług. Grupa Dealerska Auto Wimar właśnie obchodziła swoje 25-lecie istnienia, którego efektem jest niebagatelne doświadczenie oraz wyczucie potrzeb Klienta. Jako pasjonatom motoryzacji praca dla Państwa sprawia nam nieukrywaną przyjemność, ale mamy też nadzieję, że oferowane przez nas samochody marki Volkswagen obudzą Waszą pasję do motoryzacji na najwyższym światowym poziomie.

 

Strategia naszego rozwoju od początku istnienia Grupy Dealerskiej Auto Wimar ukierunkowana została na Państwa zadowolenie, które gwarantują renoma sprzedawanych przez nas samochodów marki Volkswagen oraz wysoko wykwalifikowany personel. W naszych salonach i serwisach czekają na Państwa specjaliści, którzy pomogą wybrać auto najlepiej spełniające Wasze oczekiwania, dopasować do niego najkorzystniejsze finansowanie, na życzenie rozszerzyć gwarancję w preferowanym przez Państwa zakresie, a później…

…potem będziemy dbali o stan Państwa wymarzonego Volkswagena nie tylko zgodnie z procedurami producenta, lecz także z zachowaniem wszelkich prawideł sztuki warsztatowej. Zapewniamy sprawną obsługę serwisową oraz pełną dostępność najwyższej jakości części zamiennych. Z radością przygotujemy dla Państwa nowego, wymarzonego Volkswagena, a następnie zadbamy o jego stan tak, aby jeździł jak nowy przez długie lata.

Stale i konsekwentnie się dla Was rozwijamy – obecnie w skład Grupy Dealerskiej Auto Wimar wchodzą dwie placówki dedykowane marce Volkswagen. Obsługujemy Klientów z całej Polski. W Olsztynie czeka na Państwa salon sprzedaży samochodów, serwis, sklep z częściami zamiennymi, komis i dział likwidacji szkód. Co bardzo istotne, mamy także własną blacharnię, a to ma ogromne znaczenie dla zapewnienia tak ważnej dla nas jakości świadczonych usług. W Warszawie zapewniamy serwis aut marki Volkswagen wraz z likwidacją szkód, zapewniamy także dostęp do stacji kontroli pojazdów.

Od zawsze skupiamy się na działaniu i moglibyśmy długo opowiadać o samochodach marki Volkswagen, które sprzedajemy i serwisujemy. Synergia pasji do motoryzacji, specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i przekonania do etycznego biznesu pozwala nam czerpać ogromną satysfakcję z oferowania Państwu usług na najwyższym poziomie. Dlatego nasze motto zamkniemy w czterech słowach:

„Nasza Pasja, Twoje zadowolenie”

Warto postawić na sprawdzonego Autoryzowanego Dealera z Grupy Auto Wimar – profesjonalny salon i serwis to gwarancja rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa portfela i pewność, że Wasze wymarzone auto – lub po prostu niezbędne, solidne narzędzie codziennej pracy – zawsze będzie w dobrych rękach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas pojazdy marki Volkswagen z powodzeniem spełnią Wasze oczekiwania!

Zapraszamy do naszych salonów w Olsztynie

Właściciele i Zespół Grupy Auto WimarFormularz kontaktowy

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.