Auto Wimar – historia Grupy

Jako firma specjalizująca się w usługach związanych z samochodami, jesteśmy obecni na branżowym rynku od przeszło 20 lat. Po konsekwentnym planowaniu i dynamicznym rozwoju dziś możemy z dumą powiedzieć, że Grupa Auto Wimar to rozpoznawalna marka, kojarzona z wysokiej jakości obsługą, solidnym serwisem samochodowym, bogatą ofertą pojazdów nowych i używanych oraz elastycznymi usługami towarzyszącymi. Zakres naszej działalności jest dziś tak szeroki, że z powodzeniem zapewniamy pełną obsługę naszych obecnych i przyszłych Klientów we wszelkich aspektach, związanych z zakupem i użytkowaniem samochodu z grupy Volkswagena.

Auto Wimar - historia Grupy

Początki firmy bardzo mocno związane były z marką Skoda. Przez 20 lat pasja właścicieli i zespołu pozwoliła stale rozszerzać ofertę oraz świadomie budować własną, firmową markę, która obecnie doskonale znana jest zarówno na lokalnym – mazowieckim, jak i ogólnokrajowym rynku. Dalszy rozwój w ciągu ostatnich lat skutkuje powstaniem grupy kapitałowej, która obecnie nosi nazwę Grupa Auto Wimar.

Stale rozszerzamy oferowaną przez nas gamę usług i produktów. Obecnie, poza dwoma autoryzowanymi salonami marki Skoda zlokalizowanymi w Warszawie, dysponujemy także dwiema kolejnymi autoryzowanymi stacjami dealerskimi zlokalizowanymi w Olsztynie, które dzięki swej lokalizacji uzyskały nazwę Auto Wimar Warmia, jednocześnie wchodząc w skład grupy kapitałowej Auto Wimar. W ten sposób powiększyliśmy naszą ofertę o kolejne trzy popularne marki: Volkswagen, Volkswagen samochody użytkowe oraz Audi.

Obecnie oferujemy naszym Klientom w Warszawie i Olsztynie cztery autoryzowane stacje obsługi, w skład których wchodzą między innymi profesjonalne i nowoczesne serwisy samochodowe, stacje diagnostyczne, stacja kontroli pojazdów, blacharnie, działy likwidacji szkód komunikacyjnych, magazyny i sklepy z częściami samochodowymi, oraz salony sprzedaży i komisy.

Grupa Auto Wimar ma solidne filary do dalszego rozwoju, ale w centrum naszej uwagi – oprócz oczywiście stabilności kapitałowej i utrzymywania dobrej pozycji na rynku – pozostaje Państwa satysfakcja. Wierzymy, że kroczymy właściwą drogą, która uczyni nasze obecne i przyszłe autoryzowane stacje obsługi marek grupy Volkswagena jeszcze bardziej przyjaznymi Klientom, a oni w zamian obdarzą nas swoim zaufaniem.Formularz kontaktowy

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.