O firmie

Jesteśmy znanym i cenionym partnerem biznesowym. Nasze doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz otwarcie na Państwa potrzeby i oczekiwania sprawiają, że Grupa Auto Wimar zajmuje czołowe miejsce w rankingach najlepszych autoryzowanych dealerów w Polsce.

Grupa Auto Wimar - Volkswagen

Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem zarówno dla osób indywidualnych, jak i Klientów flotowych. To tym ostatnim dedykowany jest PROGRAM FLOTA, który pozwala na korzystanie z wyjątkowo konkurencyjnej oferty, związanej zarówno z zakupem samochodów Volkswagen, jak i całą gamą usług o charakterze przed i posprzedażowym, serwisem czy zakupem części lub akcesoriów.

Grupa Auto Wimar - Volkswagen

Drodzy Państwo, Auto Wimar Warmia to sprawdzony partner. W Olsztynie, podobnie jak w Warszawie, konsekwentnie dbamy o najwyższą jakość usług. W salonie i serwisie marki Volkswagen prowadzimy:

  • sprzedaż samochodów nowych marek Volkswagen i Volkswagen samochody użytkowe;
  • sprzedaż samochodów używanych;
  • profesjonalny, realizowany na najwyższym poziomie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
  • sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów;
  • sprzedaż części i akcesoriów w ramach Programu NORA;
  • profesjonalną obsługę klientów flotowych;
  • obsługę kredytową i leasingową;
  • ubezpieczenia;
  • likwidację szkód komunikacyjnych, realizowanych w ramach firmowej blacharni.


Dodatkowym atutem naszej firmy jest bogata flota samochodów zastępczych oraz pojazdów przeznaczonych do jazdy testowej. W ramach sprzedaży, proponujemy Państwu różnorodne metody płatności – od pozostawienia używanego samochodu w rozliczeniu, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu lub usługi leasingowej, po zakup auta za gotówkę.

Grupa Auto Wimar - Volkswagen

Oferta naszych usług jest elastyczna i różnorodna – jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne potrzeby. Motorem naszych działań jest profesjonalizm, wysoki poziom obsługi oraz nowatorskie rozwiązania dostosowane do Państwa oczekiwań.

Naszą zaletą, niezwykle cenioną przez kontrahentów, jest także kompleksowość oferty – począwszy od przygotowania pełnej informacji i stałego monitorowania rynku na zlecenie Klienta, poprzez profesjonalną sprzedaż, po wysokiej jakości obsługę posprzedażową.

Grupa Auto Wimar to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Korzystając z naszych usług możecie być Państwo pewni, że otrzymują produkt spełniający najwyższe standardy, obowiązujące dla autoryzowanego salonu samochodowego i serwisu pojazdów.

Zapraszamy serdecznie i polecamy się!Formularz kontaktowy

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.