Placówki

Grupa Auto Wimar to sieć 3 autoryzowanych salonów samochodowych, prowadzących sprzedaż lub serwis czterech marek w Warszawie i Olszynie.

Na terenie Olsztyna funkcjonuje Auto Wimar Warmia, specjalizujący się w pojazdach marek Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Audi. W Warszawie natomiast dwa salony Grupy Auto Wimar prowadzą sprzedaż oraz kompleksowe usługi w zakresie samochodów marki Skoda, będąc jednocześnie partnerem serwisowym Volkswagena.

Obecnie, w ramach Grupy Auto Wimar, funkcjonują 3 salony samochodowe. Autoryzowany salon sprzedaży samochodów marki Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Audi, ściśle współpracuje z warszawskimi salonami Skody:


Auto Wimar Warmia
Autoryzowany Salon i Serwis Volkswagen

ul. Macieja Rataja 15
10-203 Olsztyn

tel.: +48 89 535 75 30

e-mail: salonvw@auto-wimar-warmia.pl
e-mail: serwisvw@auto-wimar-warmia.pl

SERWIS:
PON-PT: 7:30 – 18:00
SOB: 8:00 – 16:00
NIEDZIELE: NIECZYNNE

SALON:
PON-PT: 7:30 – 18:00
SOBOTA 8:00 – 16:00
NIEDZIELA NIECZYNNE

Auto Wimar Warmia

Auto Wimar Centrum
Autoryzowany Serwis Volkswagen

Al. Jerozolimskie 249B
05-816 Michałowice – Opacz Kolonia

tel: 22 510 66 66
e-mail: cc@auto-wimar.pl

Serwis:
tel.: 22 510 66 66
e-mail: cc@auto-wimar.pl

PON-PT: 6:00 – 21:00
SOBOTA: 8:00 – 14:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE


Doświadczenie uzyskane w Warszawie doskonale sprawdza się także na Warmii. Olsztyński salon przejął najwyższą jakość oferowanych usług, proponując Klientom dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań obsługę sprzedażową i posprzedażową oraz solidny serwis.

Nam warto zaufać!

Zapraszamy do autoryzowanych salonów Skoda w Warszawie oraz Volkswagen i Audi w Olsztynie.

Szanowni Państwo, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi naszych Klientów. Grupa Auto Wimar oferuje Państwu możliwość skorzystania z bogatej floty samochodów zastępczych. Zapraszamy.Formularz kontaktowy

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.