Serwis

Szanowni Państwo, pragniemy oznajmić, iż w 2008 roku udało nam się uzyskać cenny status Autoryzowanego Partnera Serwisowego dla marki Volkswagen. Przyczyniło się do tego szereg czynników, między innymi nasza profesjonalna i wykwalifikowana kadra, doświadczenie, jakie przyniósł wieloletni serwis marki Skoda oraz tysiące zadowolonych z naszych usług Klientów.

Autoryzowany Serwis Volkswagena - Grupa Auto Wimar Autoryzowany Serwis Volkswagena – Grupa Auto Wimar

Aktualnie mamy w ofercie pełen zakres usług serwisowych, zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Stało się to możliwe dzięki kompleksowym i konsekwentnym działaniom, które podjęliśmy. Warto wspomnieć choćby o szkoleniach kadrowych oraz inwestycji w zakup nowoczesnych, w pełni profesjonalnych urządzeń serwisowych i diagnostycznych o zaawansowanej technologii. Dzięki temu możemy prowadzić dla Państwa serwis o poziomie technicznym adekwatnym do wiodącej techniki Volkswagena.

Pełne zadowolenie naszych Klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Z fachowej pomocy naszych Doradców Serwisowych można korzystać 6 dni w tygodniu, poniedziałek – piątek w godzinach 7.30 – 18.00, sobota 7.30 – 16.00.

Specjalnie dla Państwa wygody nasz serwis uruchomił usługę  SMS-owego powiadamiania o terminie odbioru samochodu, czy obecnym statusie naprawy. Dzięki temu możecie liczyć na dyskretną informację, która nie zakłóci np. służbowego spotkania.

Oczywiście na czas wykonywania czynności serwisowych możemy udostępnić naszym Klientom samochód zastępczy. W ten sposób zapewniamy Państwu nieprzerwaną mobilność dzięki Grupie Auto Wimar i marce Volkswagen.

Auto Wimar Warmia

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Dawid Dobrzyński
Doradca serwisowy VW Osobowe

Dawid Dobrzyński

Mateusz Szablak
Doradca serwisowy VW Osobowe

Mateusz Szablak

Przemysław Zembek
Doradca serwisowy VW Użytkowe

Przemysław ZembekUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.