Części i akcesoria VW

Grupa Auto Wimar to sprawdzony partner w realizacji wszelkiego typu usług związanych z obsługą posprzedażową. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatego asortymentu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów marki Volkswagen.

W naszych magazynach zlokalizowanych przy Autoryzowanych serwisach Volkswagena w Warszawie i Olsztynie, sygnowanych marką Grupa Auto Wimar, prowadzimy sprzedaż wyłącznie oryginalnych części do osobowych i użytkowych pojazdów produkowanych przez koncern Volkswagen.

Części i akcesoria VW - Grupa Auto Wimar

Naszymi atutam są:

  • Najwyższa jakość produktów
  • Wyłącznie oryginalne części w elastycznej ofercie cenowej
  • Szybki dostęp do szerokiego asortymentu
  • Najwyższa jakość, trwałość i niezawodność oryginalnych części Volkswagena
  • Gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie, Twoich najbliższych oraz współpracowników

Zapraszamy Państwa do naszych Autoryzowanych serwisów Volkswagena w Warszawie i Olsztynie. Tu, oprócz oryginalnych części, zamówisz także profesjonalne usługi serwisowe.

AUTO WIMAR WARMIA

Karol Kuczyński
kierownik działu części

Karol Kuczyński

Tomasz Kołecki
Specjalista ds. klientów NORA

Tomasz KołeckiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.