Oryginalne części Volkswagen – auta osobowe

Jaki jest zakres naszych usług?

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dopełniamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była kompleksowa i jednocześnie przebiegała na najwyższym poziomie.

Posiadamy wielopoziomowy magazyn imponującej wielkości – po to, by wszystkie potrzebne Państwu części oraz akcesoria były dostępne przez cały czas. Można w nim dokonywać zakupów zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Nasi Klienci mogą także skorzystać z oferty sklepu – znajduje się w nim mnóstwo akcesoriów oraz części zamiennych dedykowanych samochodom marki Volkswagen.

Nasi pracownicy to profesjonaliści. Doradzą, pomogą oraz udzielą cennych wskazówek – wszystko po to, by dokonali Państwo najlepszego zakupu. Wybrane części i akcesoria dostarczyć możemy we wskazane przez Klientów miejsce. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy także opcję składania zamówień poprzez e-mail.

Oryginalne części Volkswagen - auta osobowe - Grupa Auto Wimar

Bezpieczeństwo to podstawa! Oto nasze motto

Bezpieczeństwo wszystkich pasażerów i osiągi są uzależnione od perfekcyjnego wykonania i niezawodnej współpracy wszystkich elementów samochodu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprostać temu zadaniu.

U nas zużyte części wymieniane są jedynie na oryginalne elementy Volkswagen ®, spełniające wszelkie normy jakościowe. W Grupie Auto Wimar nie ma miejsca na połowiczne rozwiązania – u nas wszystko musi być idealne!

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy 24-godzinny serwis dostaw – aby każda zamówiona oryginalna część dotarła jak najszybciej pod wskazany adres. Ta usługa to nieoceniona wygoda i oszczędność czasu!

Oryginalne części Volkswagen ® to same zalety. Warto wiedzieć, że dajemy na nie aż dwa lata gwarancji! Cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna, zaś ich wybór to gwarancja pełnego, stuprocentowego bezpieczeństwa, ponieważ dzięki zastosowaniu przy ich produkcji najnowszych technologii oryginalne części Volkswagen® spełniają wyśrubowane normy jakości.

W naszym asortymencie znajduje się aż 180 000 oryginalnych części dla modeli aut marki Volkswagen. W Grupie Auto Wimar  z pewnością znajdziecie Państwo każdy poszukiwany element!

Oryginalne części = święty spokój!

Wybierając oryginalne części Volkswagen ®, w pełni zrozumieją Państwo sens tego równania.

Oryginalne części sygnowane marką Volkswagen to gwarancja 100% bezpieczeństwa oraz bezawaryjności. Tajemnica ich doskonałości tkwi w precyzji wykonania oraz wysokiego zaawansowania technologicznego podczas produkcji. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania.  Zawsze w trosce o najlepszą jakość i bezpieczeństwo warto wybrać oryginalne części Volkswagen ®!

Aby skontaktować się z Autoryzowanym Przedstawicielem Volkswagena i otrzymać szczegółowe informacje, wystarczy tylko przygotować numer VIN, znajdujący się w dowodzie rejestracyjnym. Bez żadnych opłat! Zapraszamy.

To samo za połowę ceny?

Tak, to możliwe! Volkswagen bowiem jest liderem, jeśli chodzi o ochronę środowiska, odbiór oraz utylizację tych produktów, które zostały już zużyte. Tego rodzaju praktyki stosowane są u nas już od kilkudziesięciu lat.

Cieszymy się z faktu, iż mamy możliwość przywrócenia owym elementom jakości charakterystycznej dla nowych produktów wytwarzanych seryjnie. Kupno oryginalnej części pochodzącej z wymiany to gwarancja niskiej ceny i doskonalej jakości, z której znany jest Volkswagen!

Co oferujemy?

Obecnie program zastąpienia uszkodzonych elementów na te, które pochodzą z wymiany, obejmuje aż 10 000 pozycji. Są one dedykowane samochodom Volkswagen oraz Audi. To rozwiązanie ekologiczne, pozwalające zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie dbać o środowisko i uzyskać najwyższą jakość wymienionych części. Warto wspomnieć, iż tego rodzaju regeneracja części zamiennych w Volkswagenie ma długa historię, której początki sięgają końca lat czterdziestych.

 

Niewiarygodna oszczędność!

Dokładamy wszelkich starań, by oryginalne, znakomite jakościowo części na wymianę były jeszcze tańsze. Udało się to dzięki poprawie procedur logistycznych oraz optymalizacji procesów. Jakie oszczędności uzyskujemy? W przypadku osprzętu silnika do 29%, sprzęgła – do 30%, turbosprężarki – nawet do 39%. Wymiana przekładni może być tańsza aż o 41%, rozdzielacza zapłonu o 49%, natomiast silnika o 25%. Warto o tym pamiętać!

Jakość ta sama, a koszty… Znacznie mniejsze!

Nie trzeba długo czekać

W przypadku oryginalnych części Volkswagen pochodzących z wymiany, czas oczekiwania zostaje w znacznym stopniu skrócony, a sam montaż tańszy. Dzięki idealnej dokładności pasowania nie muszą Państwo być częstymi gośćmi w warsztacie, gdyż wymiana potrwa naprawdę krótko.

Gwarancja niskiej ceny

Różnica w cenie między częściami fabrycznie nowymi, a tymi pochodzącymi z wymiany wynosi nawet do 50%! Starą część zatrzymuje bowiem warsztat – zwykle może być ona po regeneracji wykorzystana ponownie, z zachowaniem doskonałej jakości.

Fantastyczna jakość, trwałość i niezawodność

Wszystkie oryginalne części Volkswagen pochodzące z wymiany są dokładnie sprawdzane, według ścisłych procedur. Dotyczy to jakości i dokładności pasowania oraz działania. Dzięki temu odzyskane elementy posiadają takie same parametry techniczne, jak nowe części.

Dajemy gwarancję

Na części pochodzące z wymiany dajemy taką samą gwarancję, jak na elementy fabrycznie nowe. Wiemy bowiem, że charakteryzują się one taką samą, wysoką jakością.

Wartość pojazdu wzrasta

Po użyciu części pochodzących z wymiany (zamiast nieoryginalnych zamienników) wartość Państwa samochodu wzrasta w przypadku odsprzedaży. Dlaczego? Bowiem zamontowane elementy w niczym nie ustępują nowym. Co więcej – z biegiem czasu pojawiają się nowe rozwiązania techniczne, które pozwalają na regenerację coraz większej grupy części.

Ekologia

Dzięki programowi wymiany w pełni dbamy o środowisko naturalne. Mamy już na koncie niemal milion ton odzyskanych surowców. Pozwala to na oszczędność niewiarygodnej ilości energii!

Bogactwo asortymentu

W chwili obecnej w naszym magazynie znajduje się około 10 000 części pochodzących z wymiany. Dzięki temu nie ma najmniejszych problemów z ich dostępnością. Nawet 15 lat po zakończeniu seryjnej produkcji danego modelu możemy dokonywać napraw – wykorzystując zarówno nowe elementy, jak i te pochodzące z wymiany.

Zaawansowana technologia

Pragniemy raz jeszcze podkreślić, iż część pochodząca z wymiany charakteryzuje się dokładnie taką samą jakością, jak wyprodukowany fabrycznie nowy element. Obowiązują tutaj bowiem identyczne standardy. Wszelkie zmiany techniczne, jakie wprowadza Dział Badań i Rozwoju, są natychmiast wcielane w życie. W ten sposób, za cenę niższą nawet o 50% otrzymujemy produkt z gwarancją, odpowiadający najnowszym standardom techniki.

Łańcuch technologiczny Volkswagena

Plazma uważana jest za czwarty stan skupienia materii. W fabrykach Volkswagena wykorzystuje się powlekanie plazmowe przy regeneracji mechanicznej.

Dlaczego powlekanie plazmowe?

Warstwa plazmowa jest niezwykle odporna na ścieranie. Oznacza także zmniejszenie emisji spalin, co jest ważne dla ochrony środowiska naturalnego. Dzięki jej zastosowaniu przy remontach silników, możliwe będzie znacznie obniżenie kosztów – to prawdziwa rewolucja! Zapowiada to także możliwość renowacji elementów, które do tej pory naprawiane być nie mogły.

Jak to wygląda w praktyce? Otóż najpierw gładź cylindra zostaje poddana procesowi piaskowania, następnie oczyszcza się ją. Później zaś specjalny metalowy proszek umieszcza się w ogonie plazmowym, gdzie topi się on w temperaturze aż 1500 stopni Celsjusza. W końcowym etapie cząsteczki metalu w formie płynnej nanoszone są na gładź cylindra. Ta zaawansowana technologia sprawdza się znakomicie!

Wdrożenie pomysłu do realizacji

Pomysł wymiany części został wprowadzony przez markę Volkswagen® już w roku 1947. Na początku poddawano temu procesowi takie elementy, jak choćby gaźniki, cylindry czy pompy paliwowe. Szybko dołączyły do nich następne.

Już rok później udało się z powodzeniem poddać renowacji pierwsze silniki. Stopniowo zaawansowanie prac i możliwości było coraz większe. W chwili obecnej Volkswagen® dysponuje ponad 10 000 elementów pochodzących z wymiany. Tworzą one aż 47 grup produktów.

Akcesoria marki Volkswagen® – co nowego?

Każdy posiadacz samochodu marki Volkswagen® pragnie, by jego auto było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego też oferta akcesoriów Grupy Auto Wimar stale się powiększa.  

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy także na stronę internetową http://www.volkswagen-akcesoria.pl/?cmd=acc , gdzie znajdą Państwo pełną gamę akcesoriów dostępnych dla marki Volkswagen.

Polecamy profesjonalne, najwyższej jakości usługi naszej firmy. Rekomendujemy również bieżące korzystanie z usług Serwisu Grupy Auto Wimar, który oferuje korzystne Pakiety Serwisowe Volkswagena.

Zapraszamy!

AUTO WIMAR CENTRUM

Maciej Ignaciuk
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

Maciej Ignaciuk

Łukasz Romańczuk
Z-ca Kierownika Działu Części i Akcesoriów

Łukasz Romańczuk

AUTO WIMAR WARMIA

Karol Kuczyński
kierownik działu części

Karol Kuczyński

Damian Głażewski
sprzedawca części

Damian GłażewskiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.