Oryginalne części Volkswagen – auta użytkowe

Oferujemy Państwu, w ramach prowadzonej przez nas obsługi posprzedażnej, oryginalne części Volkswagen. Zapewniają one bezawaryjną, bezpieczną i spokojną jazdę. Rozwinięta sieć serwisowa marki Volkswagen, zapewnia Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze oraz pomoc w każdej trudnej, awaryjnej sytuacji. Oryginalne części Volkswagen dostępne są w sieci ponad 11 tys. autoryzowanych partnerów tej marki, w tym także w salonach samochodowych GRUPY AUTO WIMAR.

Oryginalne części Volkswagen - auta użytkowe - Grupa Auto Wimar

Części te cechuje wysoka jakość, duża wytrzymałość oraz precyzja i niezawodność działania. Ponadto oryginalne części Volkswagena poddawane są gruntowej ocenie i kontroli jakości, na straży których stoją surowe normy VW. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że GRUPA AUTO WIMAR oferuje najwyższą jakość i niezawodność dostępnych w naszych serwisach części. Ponadto Volkswagen, dbając o najwyższe standardy usług, nadzoruje również proces wysyłki i transportu części tej marki.

Oto co zyskują Państwo nabywając oryginalne części Volkswagen:

 • Dłuższą żywotność części
 • Gwarancję bezpieczeństwa
 • Pewność, że w razie awarii można liczyć na fachową naprawę lub wymianę części
 • Uszkodzenia części pochodzących od producentów typu no-name, mogą powodować kolejne zniszczenia w innych podzespołach pojazdu, oryginalne części eliminują tę niedogodność
 • Idealne dopasowanie do wieku, jak i możliwości pojazdu – Volkswagen dba o to, aby każda z dostępnych innowacji pojawiła się w produkowanych częściach zamiennych
 • Gwarancję wysokiej jakości używanych do ich produkcji materiałów.

 

Pakiet Ekonomiczny

Szanowni Państwo, przygotowaliśmy dla Państwa również korzystne cenowo Pakiety Ekonomiczne na części do samochodów Volkswagen oraz serwis, przeznaczone dla pojazdów powyżej 5 lat.

Pakiet Ekonomiczny to opłacalne finansowo, ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki niemu posiadacze starszych aut marki Volkswagen nie muszą martwić się o wysokie wydatki związane z ich naprawą. Pakiet Ekonomiczny jest narzędziem pozwalającym na obniżenie kosztów zarówno zakupu części, jak i usługi montażu – nawet o 30 %, w stosunku do montażu oryginalnych części Volkswagen w młodszych autach.

Pakiet Ekonomiczny obejmuje swoim zakresem:

 • Wymianę klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, tłumika, akumulatora, piór wycieraczek, świec zapłonowych, filtra przeciwpyłowego i cząstek stałych, rury wydechowej oraz alternatora
 • Niższą cenę w porównaniu z montażem Oryginalnych części Volkswagen
 • Wysoką jakość części (porównywalną do części oryginalnych)
 • Idealne dostosowanie części do wieku pojazdu

Proponowany przez nas Pakiet Ekonomiczny, to także:

 • Potwierdzona wysoka jakość
 • Gwarancja bezkonfliktowej pracy z pozostałymi podzespołami
 • Fachowa obsługa poparta wiedzą i doświadczeniem zatrudnianych przez nas mechaników
 • Szeroki asortyment i bezproblemowa dostępność części
 • Z góry znany całkowity koszt wymiany.

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Każdą ofertę dostosowujemy do Państwa indywidualnych preferencji i oczekiwań. GRUPA AUTO WIMAR – z nami warto rozpocząć współpracę!

 

Części Economy Volkswagen

Przygotowaliśmy dla Państwa linię akcesoriów i części samochodowych dedykowaną dla posiadaczy aut marki Volkswagen starszych niż 5 lat.

Dokładnie monitorujemy rynek; dokonane przez nas obserwacje wskazują na fakt, iż użytkowników starszych modeli Volkswagenów przybywa, a adekwatnie do ich liczby wzrasta zapotrzebowanie na usługi naprawcze.

Linia części samochodowych z grupy Economy różni się nie tylko ceną – odmienna jest także zastosowana technologia ich wytwarzania. Dzięki temu części te odpowiadają możliwościom starszych modeli pojazdów.

Aktualna oferta Części Economy Volkswagen obejmuje:

 • Tłumiki, czyli mechanizmy odpowiadające kilku rodzajom części oryginalnych; wykonanych ze stali pokrytej ochronną warstwą aluminiową z zastosowanym systemem odsysania skroplin, co razem daje gwarancję dłuższej żywotności oraz ochrony przed korozją; cena niższa o 33%
 • Akumulatory o pojemnościach 61 i 71 Ah; wyposażonych w najważniejsze dla zachowania bezpieczeństwa ich użytkowania elementami jak np. blokada przepięcia zapłonu czy odporność na wstrząsy; zużywają mniej wody; charakteryzują się też mniejszym zużyciem ołowiu; tańsze o 20%
 • Klocki hamulcowe, których sześć pierwszych zestawów pozwala na zastąpienie 18-stu zestawów części oryginalnych. Stworzone tak, aby zapewnić komfort jazdy i bezpieczeństwo w czasie trudnych warunków; tańsze o 32%
 • Amortyzatory – z przeznaczeniem do osi tylnej – od dostępnych w asortymencie Oryginalnych Części Volkswagen różnią się jedynie zastosowanymi do ich produkcji materiałami; tańsze o 20%.

Warto inwestować w Części Economy Volkswagen; oto lista korzyści i ich zalet:

 • Atrakcyjna cena – części te można nabyć nawet o 33% taniej w stosunku do części oryginalnych
 • Gwarantowana niezawodność działania – części Economy zostały tak opracowane, by zapewnić płynną sprawność pracy samochodu i wszystkich jego podzespołów
 • Wysoka jakość – części Economy przechodzą szereg specjalistycznych testów przeprowadzanych według surowych norm Volkswagen AG
 • Dyspozycyjność –  części Economyłatwodostępne i nie trzeba czekać na ich sprowadzenie, co zapewnia szybki powrót auta do pełnej sprawności.

Jeśli Państwa auto ulegnie uszkodzeniu, zapraszamy również do skorzystania z profesjonalnych usług naszego Centrum Napraw Powypadkowych. Zatrudniani przez nas specjaliści rzetelnie i fachowo zajmą się Państwa pojazdem. GRUPA AUTO WIMAR – zapraszamy!

AUTO WIMAR CENTRUM

Maciej Ignaciuk
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

Maciej Ignaciuk

Łukasz Romańczuk
Z-ca Kierownika Działu Części i Akcesoriów

Łukasz Romańczuk

AUTO WIMAR WARMIA

Karol Kuczyński
kierownik działu części

Karol Kuczyński

Damian Głażewski
sprzedawca części

Damian GłażewskiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.