Pakiety przeglądów

Grupa Auto Wimar zapewnia profesjonalne i fachowe usługi serwisowe. Dbając o potrzeby naszych Klientów proponujemy pakiety przeglądów dla samochodów osobowych i użytkowych marki Volkswagen. Pakiety te umożliwią Państwu zlecenie wykonania przeglądu za wyjątkowo atrakcyjną cenę przez profesjonalnie wyszkolony personel i przy użyciu nowoczesnego oprzyrządowania. Pakiety przeglądów w Grupie Auto Wimar to także pewna gwarancja na zainstalowane oryginalne części Volkswagena i wykonane usługi.

Autoryzowane serwisy Volkswagena prowadzone przez Grupę Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie realizują obowiązkowe przeglądy pojazdów zgodnie z instrukcją obsługi samochodów VW oraz przeprowadzają konieczne naprawy i wymianę części eksploatacyjnych.

Zaletami korzystania z pakietów przeglądów realizowanych przez nasze autoryzowane serwisy samochodów marki Volkswagen są:

  • Elastyczna oferta dostosowana do potrzeb i możliwości właścicieli Volkswagenów osobowych i użytkowych
  • Wysoka jakość realizowanych usług
  • Przewidywalne koszty napraw i wymiany elementów eksploatacyjnych
  • Wykorzystanie wyłącznie oryginalnych części marki Volkswagen
  • Wygoda korzystania dzięki możliwości rozliczenia bezgotówkowego oraz telefonicznego umawiania się z serwisem na realizację usługi

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług autoryzowanych serwisów samochodowych marki Volkswagen w Olsztynie i Warszawie. Jakość naszych usług to gwarancja bezpieczeństwa Państwa i wszystkich pasażerów pojazdów objętych pakietami przeglądów. 

Umów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.