Pakiety przeglądów

Grupa Auto Wimar zapewnia profesjonalne i fachowe usługi serwisowe. Dbając o potrzeby naszych Klientów proponujemy pakiety przeglądów dla samochodów osobowych i użytkowych marki Volkswagen. Pakiety te umożliwią Państwu zlecenie wykonania przeglądu za wyjątkowo atrakcyjną cenę przez profesjonalnie wyszkolony personel i przy użyciu nowoczesnego oprzyrządowania. Pakiety przeglądów w Grupie Auto Wimar to także pewna gwarancja na zainstalowane oryginalne części Volkswagena i wykonane usługi.

Autoryzowane serwisy Volkswagena prowadzone przez Grupę Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie realizują obowiązkowe przeglądy pojazdów zgodnie z instrukcją obsługi samochodów VW oraz przeprowadzają konieczne naprawy i wymianę części eksploatacyjnych.

Zaletami korzystania z pakietów przeglądów realizowanych przez nasze autoryzowane serwisy samochodów marki Volkswagen są:

  • Elastyczna oferta dostosowana do potrzeb i możliwości właścicieli Volkswagenów osobowych i użytkowych
  • Wysoka jakość realizowanych usług
  • Przewidywalne koszty napraw i wymiany elementów eksploatacyjnych
  • Wykorzystanie wyłącznie oryginalnych części marki Volkswagen
  • Wygoda korzystania dzięki możliwości rozliczenia bezgotówkowego oraz telefonicznego umawiania się z serwisem na realizację usługi

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług autoryzowanych serwisów samochodowych marki Volkswagen w Olsztynie i Warszawie. Jakość naszych usług to gwarancja bezpieczeństwa Państwa i wszystkich pasażerów pojazdów objętych pakietami przeglądów. 

AUTO WIMAR WARMIA

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Rafał Krajewski
Zastępca kierownika serwisu

Rafał Krajewski

Malwina Samoraj
Asystentka serwisu VW

Malwina Samoraj

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Dawid Dobrzyński
Doradca serwisowy VW Osobowe

Dawid Dobrzyński

Mateusz Szablak
Doradca serwisowy VW Osobowe

Mateusz Szablak

Przemysław Zembek
Doradca serwisowy VW Użytkowe

Przemysław ZembekUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.