Pakiety przeglądów samochodów osobowych

Proponujmy Państwu skorzystanie z korzystnej finansowo oferty na pakiety przeglądów samochodów osobowych marki Volkswagen. Grupa Auto Wimar, jako Autoryzowany Partner Serwisowy Volkswagena, gwarantuje najwyższą jakość realizowanych badań diagnostycznych. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy wykonają profesjonalną diagnostykę Waszych Volkswagenów we wszystkich prowadzonych przez nas stacjach serwisowych w Warszawie i Olsztynie.

 Nasza pakiety przeglądów samochodów osobowych Volkswagen zapewnią Państwu szeroką gamę korzyści:

 • Przewidywalność kosztów – jasno określony i niezmienny w trakcie umowy cennik za wykonane usługi serwisowe
 • Elastyczność – zakres pakietu przeglądów, w tym czas trwania, limit kilometrów oraz formę płatności wybierają Klienci indywidualnie
 • Wygodę korzystania – każdy przegląd dokonywany jest w należącym do Grupy Auto Wimar autoryzowanym serwisie Volkswagena w Warszawie lub Olsztynie; dodatkowym atutem jest bezgotówkowa forma płatności za wykonane przeglądy i naprawy
 • Wysoką jakość – najwyższa jakość usług jest gwarantowana przez nasze autoryzowane serwisy. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonym pracom oraz dostępowi do pełnej historii napraw pojazdu, utrzymuje on najwyższą wartość rynkową.

Grupa Auto Wimar proponuje Państwu skorzystanie z dwóch wersji pakietów przeglądów: pakietu srebrnego i pakietu złotego. 

Pakiet przeglądów srebrny to:

 • Obowiązkowe przeglądy okresowe zgodnie z instrukcją obsługi samochodów osobowych marki Volkswagen
 • Wykorzystanie najwyższej jakości, oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, w tym:
  • Wymiana oleju zgodnie z specyfikacją pojazdu
  • Wymiana filtrów oleju i powietrza
  • Wymiana podkładki pod korek oleju
  • Kontrola i wymiana płynu hamulcowego
  • Kontrola i wymiana filtrów paliwa i p/pyłkowego
  • Kontrola działania i ewentualna wymiana świec zapłonowych

 

Pakiet przeglądów złoty zawiera:

 • Obowiązkowe przeglądy okresowe zgodne z instrukcją obsługi dostarczaną przez producenta
 • Materiały eksploatacyjne – ich kontrolę i wymianę zawarte w pakiecie przeglądów srebrnym
 • Sprawdzenie i wymianę:
  • Elementów układu hamulcowego, tj.: tarcz, klocków, szczęk, cylinderka, bębna
  • Piór wycieraczek

 

Pakiety przeglądów samochodów osobowych można nabyć wraz z zakupem nowego pojazdu, albo w ciągu roku od pierwszej rejestracji samochodu osobowego marki Volkswagen – jeszcze przed pierwszym przeglądem. Wraz z podpisaniem umowy na wybrany pakiet przeglądów, otrzymują Państwo kartę serwisową umożliwiającą bezgotówkową obsługę ASO.

 

Jak korzystać z wybranego pakietu przeglądów?

 • Telefonicznie umawiają się Państwo na wizytę w jednym z autoryzowanych serwisów samochodów osobowych Volkswagen w Warszawie lub Olsztynie prowadzonych przez Grupę Auto Wimar
 • W wyznaczonym terminie oddają Państwo samochód do przeglądu
 • Odbierają Państwo sprawny pojazd, rozliczając się w serwisie w sposób bezgotówkowy za pomocą karty serwisowej

AUTO WIMAR CENTRUM

Jacek Tupikowski
Kierownik Serwisu

Jacek Tupikowski


Doradca serwisowy

Joanna Krupa


Doradca serwisowy

Marcin Majka

Arkadiusz Gajowniczek
Doradca serwisowy

Arkadiusz Gajowniczek

AUTO WIMAR WARMIA

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Malwina Samoraj
Asystentka serwisu VW

Malwina Samoraj

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Piotr Sawicki
doradca serwisu Audi

Piotr SawickiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.