Pakiety serwisowe

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty na pakiety serwisowe, skierowane do właścicieli samochodów osobowych i użytkowych marki Volkswagen. Autoryzowane serwisy samochodów VW w Warszawie i Olsztynie przeprowadzą profesjonalne naprawy serwisowe, zgodne ze sztuką warsztatową oraz rygorystycznymi wymaganiami producenta Państwa samochodu. Nasze serwisy wykorzystują zaawansowane technicznie urządzenia diagnostyczne i wyposażenie warsztatowe, które stale utrzymujemy w znakomitym stanie.

pakiety serwisowe

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję wykorzystania wyłącznie oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych sygnowanych znakiem VW.

Wśród wielu proponowanych pakietów serwisowych z powodzeniem wybiorą Państwo ten, który spełni Państwa oczekiwania zarówno w zakresie liczby oferowanych usług, jak i ceny.

Nasze pakiety serwisowe, oprócz profesjonalnych napraw, to:

  • Szybki dostęp do pomocy drogowej
  • Jasno określone i przejrzyste koszty
  • Konkurencyjne ceny na wykonywane usługi i naprawy
  • Dostęp do floty sprawdzonych samochodów zastępczych

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, firm i klientów flotowych.

Autoryzowane serwisy samochodów Volkswagen w Olsztynie i Warszawie zapraszają także do skorzystania z bogatej oferty pakietów przeglądów!

Umów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.