Pakiety serwisowe samochodów osobowych

Pakiety serwisowe to usługi skonfigurowane specjalnie z myślą o Państwa wygodzie. Pozwolą one zaoszczędzić pieniądze i czas, a przy okazji zagwarantują nienaganny stan techniczny Państwa Volkswagena. Przedstawiamy ofertę naszych pakietów usług serwisowych, jakie możemy zaproponować, będąc Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Volkswagen.

Pakiety serwisowe samochodów osobowych Volskwagen - Grupa Auto Wimar

Grupa Auto Wimar – specjalna usługa EKSPRESS SERWIS

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi specjalnej – EKSPRESS SERWIS. W jej ramach jesteśmy w stanie wykonać drobne naprawy w czasie nie przekraczającym 90 minut! Nie muszą Państwo w tym celu wcześniej ustalać terminu wizyty, wystarczy tylko zgłosić się do naszego Serwisu Volkswagena.

W ramach usługi EKSPRESS SERWIS realizowane są naprawy związane ze zużyciem eksploatacyjnym elementów. Należą do nich sprawdzenie oraz wymiana amortyzatorów oraz układu hamulcowego, uzupełnienie oleju oraz badanie spalin. Specjalnie dla Państwa świadczymy także usługi wymiany opon, żarówek oraz sprawdzania układu wydechowego.

Wszystko po to, by nasi Klienci mogli czerpać przyjemność z jazdy – resztą zajmujemy się my!

Grupa Auto Wimar – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Szanowni Państwo, zakres świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki. Dbamy o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Jako rzetelna firma, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów, polecamy jedną ze świadczonych przez nas usług – “Odbiór i przywiezienie”.


VOLKSWAGENY  5+

Szanowni Państwo, dla Volkswagenów, których wiek przekroczył 5 lat, oferujemy bogaty wachlarz różnorodnych usług pozwalających na zachowanie doskonałych parametrów technicznych i poziomu bezpieczeństwa aut.

Wśród nich znajdują się:

Pakiety serwisowe ekonomiczne

To pakiety usług, dzięki którym w korzystnych cenach uzyskasz fachową naprawę samochodów Volkswagen starszych niż 5 lat. Economy Volkswagen pozwala zaoszczędzić nawet do 40% wartości usługi w porównaniu z montażem oryginalnych części marki.

Pakiety ekonomiczne to połączenie usługi montażu z zakupem części zamiennych. Ich cena jest uzależniona od wieku samochodu.

Części Economy Volkswagen

Części Economy Volkswagen to nowa linia produktów oferowanych przez koncern Volkswagen AG.  Zaletą produktów jest niższa cena w porównaniu z oryginalnymi częściami VW, co wynika z:

  • Odpowiedniego doboru materiałów
  • Zmniejszenia różnorodności wariantów
  • Właściwych modyfikacji konstrukcyjnych (dostosowania części do starszych modeli aut)

Niższa cena produktów nie pociąga za sobą ich gorszej jakości, ponieważ produkowane są przy zastosowaniu właściwych kompetencji technologicznych, doświadczenia oraz niezawodności procesów produkcyjnych, funkcjonujących w koncernie.

Części Economy Volkswagen kierowane są przede wszystkim do właścicieli samochodów w wieku powyżej 5 lat, ponieważ przy tych modelach naprawy są najbardziej kosztowne. Dostępne są przede wszystkim w celu naprawy nieuniknionych usterek wynikających ze zużycia, np.: klocków hamulcowych, tłumików, akumulatorów i innych.

Direct Express

To usługa skierowana do właścicieli Volkswagenów 5- letnich i starszych, która pozwala zachować doskonałą sprawność samochodu.

Co zyskujesz, koszystając z Direct Express?

  • Konkurencyjną cenę za usługę
  • Szybką naprawę auta
  • Naprawę wykonaną zgodnie z wytycznymi Volkswagena
  • Doświadczenie i wiedzę gwarantowana przez pracowników autoryzowanego serwisu
  • Najwyższą jakość usług
  • Przystępne ceny części zamiennych

Szanowni Państwo, mając na uwadze Państwa wygodę oraz kierując się kompleksowością świadczonych przez nas usług, proponujemy także skorzystanie z możliwości przechowywania kół w naszym serwisie. Polecamy się!

AUTO WIMAR CENTRUM

Jacek Tupikowski
Kierownik Serwisu

Jacek Tupikowski


Doradca serwisowy

Joanna Krupa


Doradca serwisowy

Marcin Majka

Arkadiusz Gajowniczek
Doradca serwisowy

Arkadiusz Gajowniczek

AUTO WIMAR WARMIA

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Malwina Samoraj
Asystentka serwisu VW

Malwina Samoraj

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Piotr Sawicki
doradca serwisu Audi

Piotr SawickiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.