Pakiety serwisowe samochodów użytkowych

Pakiety serwisowe dla samochodów użytkowych Volkswagen realizowane przez naszą Grupę Auto Wimar i jej Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen to rozwiązania stworzone z myślą o dynamicznym i stabilnym wsparciu biznesu, którego filarem jest mobilność. Korzystając z naszych pakietów serwisowych zyskacie Państwo pewność jakości wykonanej usługi oraz przewidywalność kosztów, opartych o atrakcyjne stawki. Działamy profesjonalnie i efektywnie, a Państwa satysfakcja to nasz priorytet.

Pakiety serwisowe samochodów użytkowych - Grupa Auto Wimar

Express Service

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w momencie awarii Państwa pojazdu, kluczową rolę odgrywa czas. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę, która uwzględnia błyskawiczną formę naprawy samochodów użytkowych marki Volkswagen

Pakiet serwisowy Express Service realizowany jest w prowadzonych przez Grupę Auto Wimar Autoryzowanych Serwisach Volkswagena w Warszawie i Olsztynie.  Umożliwia wykonanie drobnych napraw, jak i typowych serwisowych czynności w bardzo krótkim czasie.

W ramach usługi Express Service realizowane są następujące czynności:

 • Naprawy bieżące
 • Wymiana oleju, badanie spalin
 • Naprawy drobne

Prace wykonywane są przez wyspecjalizowanych mechaników, dysponujących odpowiednią wiedzą, jak i umiejętnościami. Wszystko odbywa się szybko i precyzyjnie.

WAŻNE: usługa nie wymaga wcześniejszego umawiania terminu co czyni ją jeszcze bardziej wygodną i dostosowaną do potrzeb Klienta.

Dla Klientów ceniących sobie przede wszystkim wygodę świadczonych usług, przygotowaliśmy dodatkowo wygodne Pakiety Serwisowe w kilku różnych wariantach.

 

Pakiety Serwisowe Volkswagen – SERVICE PRO

Serwis PRO to program dedykowany Klientom, dla których najbardziej liczy się maksymalna dostępna jakość zarówno świadczonych usług, jak i części zamiennych.

Program SERVICE PRO skierowany jest do właścicieli samochodów nowych oraz posiadaczy aut 5-letnich i starszych.

Właścicielom nowych aut przysługują:

 • Oryginalne części Volkswagen
 • Usługi Autoryzowanego serwisu samochodowego Volkswagenów Użytkowych prowadzonego w ramach Grupy Auto Wimar
 • Gwarancja sprawności technicznej pojazdu, bezpieczeństwa i komfortu podróżowania
 • Atrakcyjne stawki – montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny
 • Karta Service Pro – upoważniająca do skorzystania z oferty

Właścicielom aut 5-letnich i starszych przysługują natomiast:

 • Usługi Autoryzowanych serwisów samochodowych Volkswagenów Użytkowych w Warszawie i Olsztynie
 • Gwarancja sprawności technicznej pojazdu, bezpieczeństwa i komfortu podróżowania
 • Części Economy Volkswagen
 • Gwarancja rabatów na części – uzależniona od wieku samochodu

Wszystkim Klientom program gwarantuje następujące korzyści z korzystania z Service Pro:

 • Uniwersalny serwis części – zarówno do aut nowych, jak i starszych modeli (+5 lat)
 • Fachową naprawę – usługi świadczą wyspecjalizowani mechanicy z Autoryzowanych Serwisów Samochodowych Volkswagenów użytkowych w Olsztynie i Warszawie
 • Preferencyjne stawki roboczogodziny

Service Pro to także gwarancja obniżenia kosztów niezbędnych napraw.  Oznacza to, że Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na części, które uzależnione są od wieku samochodu  i przysługują właścicielom starszych modeli. W praktyce oznacza to, że:

 • Samochody 5-6 letnie otrzymują 10% rabatu
 • Auta 7-8 letnie otrzymują 15% rabatu
 • Pojazdy ponad 8-letnie otrzymują 20% rabatu

Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów Volkswagenów użytkowych Grupy Auto Wimar!

AUTO WIMAR CENTRUM

Jacek Tupikowski
Kierownik Serwisu

Jacek Tupikowski


Doradca serwisowy

Joanna Krupa


Doradca serwisowy

Marcin Majka

Arkadiusz Gajowniczek
Doradca serwisowy

Arkadiusz Gajowniczek

AUTO WIMAR WARMIA

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Malwina Samoraj
Asystentka serwisu VW

Malwina Samoraj

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Piotr Sawicki
doradca serwisu Audi

Piotr SawickiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.