Profesjonalna Blacharnia Volkswagen

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najwyższej jakości usług oferowanych przez Centrum Napraw Powypadkowych, w ramach którego przeprowadzane są specjalistyczne prace blacharsko-lakiernicze samochodów marki Volkswagen.

Profesjonalna Blacharnia Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Nasza profesjonalna blacharnia Volkswagen i lakiernia funkcjonujące w ramach Grupy Auto Wimar to:

  • Gwarancja najwyższej jakości usług realizowanych przez profesjonalistów
  • Pewność realizacji napraw zgodnie z wytycznymi producenta

Centrum Blacharsko – Lakiernicze Grupy Auto Wimar zapewnia możliwość rozliczenia bezgotówkowego w przypadku realizacji usługi finansowanej w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez największe towarzystwa w Polsce.

Centrum Napraw Powypadkowych przy Autoryzowanym Serwisie samochodów marki Volkswagen w Olsztynie obsługuje zarówno  pojazdy osobowe, jak i użytkowe.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

AUTO WIMAR WARMIA

Tomasz Piotrkowski
Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tomasz Piotrkowski

Mariusz Ptak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Mariusz PtakUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.