Blacharnia Volkswagen samochody osobowe

Szanowni Państwo,

Centrum Blacharsko-Lakiernicze Auto Wimar Warmia oferuje Państwu usługi w zakresie profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów.

Nasza wykwalifikowana kadra, zatrudniona w blacharni Volkswagen, zapewni Państwu usługi na poziomie adekwatnym do renomy marki Vokswagen. Fachowa wiedza i wyposażone w najnowszy sprzęt Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych gwarantują profesjonalnie wykonane naprawy.

Zapewniamy Państwa o naszej fachowej wiedzy i rzetelnym podejściu do każdego powierzonego nam zadania. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i szerokie doświadczenie zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Blacharnia Volkswagen samochody osobowe - Grupa Auto WimarBlacharnia Volkswagen samochody osobowe - Grupa Auto Wimar

Zakres usług Centrum Blacharsko – Lakierniczego obejmuje:

 • kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych i dostawczych
 • kompleksowe naprawy bezgotówkowe, prowadzone w ścisłej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
 • kompleksowe załatwianie wszystkich niezbędnych formalności i reprezentowanie Państwa interesów w odpowiednim towarzystwie ubezpieczeniowym, z usług którego korzystają Państwo w ramach posiadanego ubezpieczenia,
 • możliwość wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy Państwa samochodu,
 • pomoc przy odholowaniu pojazdu do warsztatu samochodowego,
 • obsługę flot firmowych Klientów Biznesowych,
 • udzielenie gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas usługi.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jak również dbając o Państwa cenny czas, skracamy procedury formalne związane z rozliczeniami finansowymi wykonywanych przez nas  usług. Jednocześnie, podpisując z nami umowę, po wcześniejszym zgłoszeniu nam zaistniałej szkody, istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego usługi w Centrum Blacharsko – Lakierniczym Auto Wimar Warmia, z następującymi towarzystwami ubezpieczeniowymi:

 • PZU
 • HESTIA
 • ALLIANZ
 • GENERALI
 • WARTA
 • AVIVA

Nasza Blacharnia Volkswagen ceni Państwa czas i dba o wysoką jakość naszych usług!

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia wizyty:
Centrum Blacharsko-Lakiernicze Auto Wimar Warmia
Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 18:00

Zapraszamy!

AUTO WIMAR CENTRUM

Krzysztof Trzaskoma
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Krzysztof Trzaskoma

Norbert Korzeb
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Norbert Korzeb

Radosław Jaskółowski
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Radosław Jaskółowski

AUTO WIMAR WARMIA

Tomasz Piotrkowski
Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tomasz PiotrkowskiUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.