Zakres usług serwisowych

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług serwisowych realizowanych w ramach Autoryzowanego serwisu należącego do Grupy Auto Wimar zlokalizowanego w Olsztynie. Wykonujemy serwis zarówno samochodów użytkowych, jak i osobowych. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firmowych i flotowych.

Korzystając z usług Autoryzowanego serwisu Volkswagena Grupy Auto Wimar otrzymują Państwo:

  • Nowoczesne rozwiązania dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb
  • Profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach
  • Opiekę przed i posprzedażową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną
  • Pełen zakres usług serwisowych
  • Najwyższej jakości usługi blacharsko – lakiernicze
  • Elastyczny system usług serwisowych i pakietów przeglądów
  • Dostęp do oryginalnych części i akcesoriów Volkswagena

Nasi profesjonalni pracownicy zapewnią Waszym Volkswagenom  najwyższą jakość usług serwisowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Autoryzowany serwis marki Volkswagen w Olsztynie jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00.

 

AUTO WIMAR WARMIA

Wojciech Krom
Kierownik serwisu

Wojciech Krom

Malwina Samoraj
Asystentka serwisu VW

Malwina Samoraj

Tomasz Wierzchołowski
Kierownik warsztatu

Tomasz Wierzchołowski

Stanisław Roman
Specjalista ds. gwarancji

Stanisław Roman

Mateusz Szablak
Doradca serwisowy VW Osobowe

Mateusz Szablak

Dawid Dobrzyński
Doradca serwisowy VW Osobowe

Dawid Dobrzyński

Przemysław Zembek
Doradca serwisowy VW Użytkowe

Przemysław ZembekUmów się do serwisu

Wybierz serwis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.