Usługi

Wsparcie Klienta jest naszym priorytetem na każdym etapie: od zakupu i finansowania nowego samochodu marki Volkswagen, poprzez jego serwis, ubezpieczenie, odsprzedaż, z zapewnieniem bezstresowej likwidacji szkód komunikacyjnych włącznie. W salonach Grupy Auto Wimar możecie Państwo liczyć na atrakcyjny kredyt lub leasing upatrzonego Volkswagena. Przed zakupem dobierzemy dogodny dla Państwa zakres ubezpieczenia oraz ustalimy jego koszt tak, aby znaleźć złotą proporcję między kosztem pakietu a jego zakresem.

Usługi - Grupa Auto Wimar - Volkswagen

Jeżeli przydarzy się Państwu kolizja, nasz wykwalifikowany personel zajmie się jak najszybszą likwidacją szkody od strony formalnej, a nasz profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy zadba o to, aby Państwa Volkswagen wyszedł z sytuacji w znakomitej formie. Z przyjemnością rekomendujemy zarówno naszych specjalistów od formalnej likwidacji szkód komunikacyjnych, jak i – a może przede wszystkim – naszą profesjonalną blacharnię, z której jakości jesteśmy dumni.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na podstronach serwisu, dedykowanych likwidacji szkód komunikacyjnych, kredytom, leasingowi i ubezpieczeniom.Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.