Kredyty

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kredytową na zakup samochodów marki Volkswagen udostępnioną przez Grupę Auto Wimar w Autoryzowanych Salonach w Warszawie i Olsztynie.

Kredyty na Volkswagena - Grupa Auto Wimar

W ramach naszych usług proponujemy Państwu zakup samochodu na raty na korzystnych warunkach finansowych. Procedury kredytowe realizujemy zarówno dla samochodów osobowych, jak i użytkowych marki Volkswagen.

Kredyty na Volkswagena - Grupa Auto Wimar Kredyty na Volkswagena - Grupa Auto Wimar

Nasz profesjonalnie przygotowany personel pomoże Państwu przejść przez wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Co więcej, pomożemy dostosować warunki ratalne do Państwa możliwości, uwzględniając zarazem Państwa oczekiwania i potrzeby.  Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować korzystną ofert kredytową dla każdego.

Grupa Auto Wimar zaprasza!

AUTO WIMAR WARMIA

Rafał Rułka
kierownik salonu VW

Rafał Rułka

Marta Czepirska
Sprzedawca VW

Marta Czepirska

Adrian Kulik
Sprzedawca VW

Adrian Kulik

Sebastian Parda
Sprzedawca VW

Sebastian Parda

Radosław Kirjew
Sprzedawca VW

Radosław KirjewSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.