Kredyt na Volkswagena – auta osobowe

Grupa Auto Wimar to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych. Teraz, w naszych placówkach w Warszawie i Olsztynie mogą Państwo otrzymać kredyt na Volkswagena z palety aut osobowych.

Kredyt na Volkswagena - auta osobowe - Grupa Auto Wimar

Profesjonalnie przygotowani pracownicy na życzenie przedstawią symulację warunków finansowych, dostosowanych do oczekiwań, możliwości oraz Państwa indywidualnych preferencji. Dzięki jasnej ofercie, łatwiej będzie podjąć Państwu właściwą decyzję w zakresie kupna wybranego modelu Volkswagena.

Otwarty na Państwa oczekiwania personel Grupy Auto Wimar na miejscu przeprowadzi pełną obsługę formalności, jakich wymaga kredyt na Volkswagena z grupy samochodów osobowych.

Nam możesz zaufać – zapraszamy!

Szanowni Państwo, proponując kredyt na Volkswagena oferujemy Państwu korzystne warunki finansowania zakupu pojazdów w ramach programów EasyDrive i EasyBuy.

Warto zaufać tym innowacyjnym usługom finansowym!

 

Program finansowy EasyDrive to:

 • Najniższa rata i niewielki wkład finansowy
 • Możliwość regularnej zamiany posiadanego samochodu na nowy model Volkswagena
 • Gwarantowana cena odkupu.

 

KREDYT EasyDrive to także atrakcyjne warunki finansowe, które pozwolą na podniesienie konkurencyjności Państwa firmy. Do atutów tego programu należą:

 • Wkład własny od 0 do 30% wartości samochodu
 • Niskie raty miesięczne, dzięki realizacji założenia spłaty jedynie przewidywanej utraty wartości rynkowej pojazdu
 • Korzystne oprocentowanie kredytu, zależne od wybranego modelu samochodu
 • Możliwość wyboru jednego z dwóch okresów kredytowania – 36 lub 48 miesięcy
 • Możliwość wyboru jednego z trzech zakończeń umowy – zwrotu pojazdu bez konieczności spłaty pozostałej kwoty jego wartości, kontynuacji spłat w ratach, oraz spłaty jednorazowej
 • Gwarancja odkupu pojazdu (cena odpowiada kwocie finalnej raty).

 

Dodatkowe korzyści dla Klientów Grupy Auto Wimar:

 • Finansowanie ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance) za 2,99% wartości samochodu, Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata wraz z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy
 • Prowizja bankowa zostaje wliczona w kwotę kredytu
 • Otrzymają Państwo od nas pomoc doradcy, który załatwi wszystkie niezbędne formalności, wraz z decyzją kredytową w ciągu zaledwie 90 minut.

 

Program finansowy EasyBuy to:

 • Łatwe kupno i szybka spłata nowego Volkswagena osobowego
 • Wkład własny od 0% do 50% wartości samochodu
 • Miesięczne raty
 • Korzystne oprocentowanie na poziomie 4,99%
 • Możliwość wyboru okresu kredytowania, tj. od 12-84 miesięcy.

 

Kredyt na Volkswagena Easy Buy to dla Klientów Grupy Auto Wimar  także:

 • Finansowanie ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance) za 2,99% wartości samochodu, Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata wraz z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy
 • Prowizja bankowa, która zostaje wliczona w kwotę kredytu
 • Pomoc doradcy, który pomoże załatwić wszystkie formalności, co skutkuje otrzymaniem decyzji kredytowej w błyskawicznym tempie nawet ciągu zaledwie 90 minut.

 

KREDYT EasyBuy 50% to trzeci wygodny sposób na finansowanie zakupu samochodów osobowych marki Volkswagen. Charakteryzuje się on:

 • Wkładem własnym na poziomie 50%
 • Bardzo korzystnym oprocentowaniem 0%
 • Prowizją ustaloną na poziomie 0%
 • Okresem kredytowania wynoszącym od 36 miesięcy.

 

Dla Klientów Grupy Auto Wimar przewidziano dodatkowe korzyści.  Należą do nich finansowanie ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance) za 2,99% wartości samochodu oraz Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata wraz z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy. Wszyscy nasi Klienci otrzymają od nas pomoc profesjonalnego doradcy, który pomoże załatwić formalności konieczne do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu uzyskać decyzje kredytową w czasie zaledwie 90 minut.

Zapraszamy!

AUTO WIMAR WARMIA

Rafał Rułka
kierownik salonu VW

Rafał Rułka

Marta Czepirska
Sprzedawca VW

Marta Czepirska

Adrian Kulik
Sprzedawca VW

Adrian Kulik

Sebastian Parda
Sprzedawca VW

Sebastian Parda

Radosław Kirjew
Sprzedawca VW

Radosław KirjewSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.