Kredyt na Volkswagena – auta użytkowe

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kredytów na Volkswagena z palety samochodów użytkowych, oferowanych przez Grupę Auto Wimar. Jest ona skierowana do firm, które zainteresowane są nabyciem pojazdów po atrakcyjnej cenie. W Autoryzowanym Salonie Samochodów Użytkowych Volkswagen dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwa rozwiązania, które uwzględnią potrzeby dynamicznego i stabilnego biznesu.

Kredyt na Volkswagena - auta użytkowe - Grupa Auto Wimar

AutoKredyt to opcja, której główną zaletą jest bardzo niska rata miesięczna. Rozwiązanie to dodatkowo umożliwia bezproblemową wymianę samochodu po trzech lub czterech latach. AutoKredyt daje też możliwość nabycia auta poprzez jednorazową spłatę, bądź spłatę rozłożoną na wygodne raty.

 

Ofertę cechują następujące korzyści i zalety:

 • Szybka decyzja kredytowa
 • Niska miesięczna rata
 • Ubezpieczenie kredytu zawarte w kwocie kredytu – także na okoliczność utraty pracy
 • Atrakcyjne  promocyjne oprocentowanie – 5%
 • Do wyboru dwa okresy kredytowania – 36 lub 48 miesięcy
 • Innowacyjne rozwiązania dostępne po zakończenia kontraktu – trzy opcje do wyboru:
  • zwrot pojazdu do dealera
  • spłata w ratach
  • spłata jednorazowa
 • Gwarantowana wartość odkupu samochodu
 • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe w kwocie kredytu:
  • ubezpieczenie komunikacyjne: OC, AC, Assistance, NNW w kwocie odpowiadające 3,6% wartości auta
  • ubezpieczenie Bezpieczna Spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy
 • Wsparcie ze strony profesjonalnych doradców w Autoryzowanym Salonie Samochodów Użytkowych Volkswagen w zakresie wypełniania formalności związanych z uzyskaniem kredytu.

 

 CarePort Life. To oferta, cechująca się długim okresem trwania umowy – auto spłacicie Państwo przez 7 lat. Główną zaletą tej oferty jest niska kwota wkładu własnego. Klienci mogą też skorzystać z oferty atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych zawartych w kwocie kredytu.

 

Kredyt na Volkswagena CarePort Life charakteryzuje się następującymi zaletami:

 • Szybką decyzją
 • Długim 7-letnim okresem trwania umowy
 • Niskim oprocentowaniem wynoszącym 4,4%
 • Niską kwotą wkładu własnego – od 10% wartości pojazdu
 • Atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi w kwocie kredytu:
  • ubezpieczenie komunikacyjne: OC, AC, Assistance, NNW w kwocie odpowiadające 3,6% wartości auta
  • ubezpieczenie Bezpieczna Spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy
 • Wsparciem ze strony profesjonalnych doradców w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży Samochodów Użytkowych Volkswagen w trakcie wypełniania formalności związanych z uzyskaniem kredytu.

 

Usługi kredytowe pozwolą Państwu na szybki zakup samochodu oraz wyraźnie odczuwalną ulgę dla portfela.

Każdy Klient w należącym do GRUPY AUTO WIMAR Autoryzowanym Salonie Sprzedaży Volkswagenów Użytkowych traktowany jest indywidualnie. Nasi doradcy przygotują dla Państwa profesjonalną ofertę skrojoną według potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.  

Oprócz przystępnej i przyjaznej dla Państwa biznesu oferty kredytowej, przygotowaliśmy również takie rozwiązania, które pozwolą na bezpieczne serwisowanie pojazdu. Do wyboru mają Państwo dwa pakiety serwisowe: Optimum i Premium, dzięki którym każdy Klient może wybrać najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.

AUTO WIMAR WARMIA

Rafał Rułka
kierownik salonu VW

Rafał Rułka

Marta Czepirska
Sprzedawca VW

Marta CzepirskaSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.