Leasingi

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą leasingu oferowaną przez Grupę Auto Wimar. Teraz mogą Państwo korzystać z dowolnego samochodu marki Volkswagen nie angażując jednorazowo wysokich środków finansowych.

Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Naszym Klientom proponujmy leasing samochodów osobowych marki Volkswagen oraz samochodów użytkowych sygnowanych znakiem VW. Bogata oferta prezentowanych modeli powoduje, że teraz mogą Państwo wybierać z szerokiego wachlarza różnorodnych pojazdów i zaopatrzyć się w samochody, które doskonale spełnią Państwa oczekiwania oraz odpowiedzą na posiadane możliwości.

Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Główne korzyści, jakie daje leasing:

  • Możliwość zakupu samochodu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych
  • Zwiększenie płynności finansowej firmy
  • Umożliwia dokładne zaplanowanie wydatków
  • Stwarza możliwość elastycznego dopasowania wysokości opłat leasingowych do możliwości firmy
  • Raty leasingu wliczane są w koszty uzyskania przychodu.

Profesjonalna obsługa zatrudniona przez Grupę Auto Wimar w Autoryzowanych Salonach w Warszawie i Olsztynie dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu dobrać odpowiedni model spełniający Wasze potrzeby. Jesteśmy w stanie doradzić, jak i przeprowadzić Państwa przez meandry formalności związanych z przyznaniem leasingu.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.