Leasingi

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą leasingu oferowaną przez Grupę Auto Wimar. Teraz mogą Państwo korzystać z dowolnego samochodu marki Volkswagen nie angażując jednorazowo wysokich środków finansowych.

Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Naszym Klientom proponujmy leasing samochodów osobowych marki Volkswagen oraz samochodów użytkowych sygnowanych znakiem VW. Bogata oferta prezentowanych modeli powoduje, że teraz mogą Państwo wybierać z szerokiego wachlarza różnorodnych pojazdów i zaopatrzyć się w samochody, które doskonale spełnią Państwa oczekiwania oraz odpowiedzą na posiadane możliwości.

Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar Leasing samochodów Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Główne korzyści, jakie daje leasing:

  • Możliwość zakupu samochodu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych
  • Zwiększenie płynności finansowej firmy
  • Umożliwia dokładne zaplanowanie wydatków
  • Stwarza możliwość elastycznego dopasowania wysokości opłat leasingowych do możliwości firmy
  • Raty leasingu wliczane są w koszty uzyskania przychodu.

Profesjonalna obsługa zatrudniona przez Grupę Auto Wimar w Autoryzowanych Salonach w Warszawie i Olsztynie dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu dobrać odpowiedni model spełniający Wasze potrzeby. Jesteśmy w stanie doradzić, jak i przeprowadzić Państwa przez meandry formalności związanych z przyznaniem leasingu.

Zapraszamy!

AUTO WIMAR WARMIA

Rafał Rułka
kierownik salonu VW

Rafał Rułka

Marta Czepirska
Sprzedawca VW

Marta Czepirska

Adrian Kulik
Sprzedawca VW

Adrian Kulik

Sebastian Parda
Sprzedawca VW

Sebastian PardaSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.