Leasing Volkswagena osobowego

Szanowni Państwo, Grupa Auto Wimar oferuje usługi związane z leasingiem samochodów osobowych marki Volkswagen. Nasi profesjonalnie przygotowani pracownicy skutecznie i szybko przeprowadzą Państwa przez proces pozyskiwania leasingu.  

Leasing Volkswagena osobowego - Grupa Auto Wimar

Na życzenie przygotujemy dla Państwa szczegółowe symulacje finansowe, uwzględniające wskazane preferencje – tj. cenę samochodu, okres leasingu, wysokość wpłaty własnej itp. Postaramy się zaoferować najkorzystniejszy dla Państwa wariant zarówno pod względem finansowym, jak i warunków spłaty.

Leasing Volkswagena osobowego to minimum formalności, bo wszystko załatwimy na miejscu – bez konieczności wielorazowych wizyt w jednej z instytucji finansowych. Rzetelna i sprawna obsługa zatrudniona w salonach sprzedaży Grupy Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie zapewni pełną obsługę wszelkich wymaganych czynności związanych z przyznaniem i obsługą leasingu.

Oferujemy konkurencyjne pakiety leasingowe na osobowe samochody marki Volkswagen, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy Państwu skorzystanie z wygodnych i zarazem korzystnych finansowo form leasingu EasyDrive lub leasingu EasyBuy.

 

LEASING EasyDrive to:

 • Opłata wstępna od 0 – 30% uzależniona od okresu leasingu
 • Okres leasingu to 36 lub 48 miesięcy
 • Gwarancja niskich miesięcznych rat
 • Możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów zakończenia umowy, tj. zwrotu pojazdu bez konieczności spłaty pozostałej kwoty lub zwrotu posiadanego samochodu z możliwością jego wymiany na nowy.

 

Ponadto, Klienci  Grupy  Auto Wimar korzystają także z dodatkowych korzyści. W ich ramach mają Państwo:

 • Możliwość dokupienia ubezpieczenia komunikacyjnego – OC, AC, NNW, Assistance za 2,99% wartości samochodu
 • Możliwość sfinansowania ubezpieczenia wartości auta, a także Ubezpieczenia Bezpieczna Spłata
 • Pomoc profesjonalnego doradcy, który załatwi formalności związane z  procesem starania się o uzyskanie decyzji leasingowej. Nasz doskonale przygotowany personel jest w stanie uzyskać dla Państwa taką decyzję w  ciągu niespełna półtorej godziny.

 

LEASING EasyBuy natomiast charakteryzuje się :

 • Opłatą wstępną wynoszącą od 10%
 • Miesięcznymi ratami o określonej wysokości, zależnej od dopasowania poszczególnych części leasingu
 • Zróżnicowanym okresem leasingu wynoszącym od 24 do 60 miesięcy
 • Dopasowaną do potrzeb Klienta wartością końcową, stanowiącą od 1% do 25% pojazdu
 • Gwarantowaną niską sumą opłat, sięgającą jedynie 101% wartości

 

Inne korzyści niesione przez leasing EasyBuy dla Klientów Grupy Auto Wimar:

 • Opcja umożliwiająca dokupienie ubezpieczenia komunikacyjnego za kwotę 2,99% wartości pojazdu
 • Oferta wykupienia Ubezpieczenia Bezpieczna Spłata Kredytu
 • Pomoc skutecznego  i doskonale przygotowanego doradcy, który pomoże wypełnić wniosek oraz przeprowadzi przez cały proces ubiegania się o przyznanie leasingu.

 

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz w sobotę od 8.00 do 14.00. Zapraszamy do wszystkich biur Grupy Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie. Dołożymy wszelkich starań, by przygotować dla Państwa ofertę leasingu Volkswagena osobowego, spełniającą Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!

AUTO WIMAR WARMIA

Marta Czepirska
Sprzedawca VW

Marta Czepirska

Adrian Kulik
Sprzedawca VW

Adrian Kulik

Sebastian Parda
Sprzedawca VW

Sebastian Parda

Paweł Antczak
Sprzedawca VW

Paweł AntczakSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.