Leasing Volkswagena użytkowego

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że z myślą o potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę atrakcyjnych usług finansowych, która daje szerokie spektrum rozwiązań i sposobów na maksymalnie efektywny leasing Volkswagena użytkowego. Mogą z niej skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Leasing Volkswagena użytkowego - Grupa Auto Wimar

Crafter i Amarok – leasing Volkswagena użytkowego

Ta oferta leasingowa skierowana jest do osób zainteresowanych zakupem modeli Volkswagenów użytkowych: Crafter i Amarok. Pomaga firmom rozszerzyć swoją działalność lub utrzymać dotychczasowy poziom świadczonych usług poprzez nabycie pojazdu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych.

Grupa Auto Wimar oferuje Klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej usługi, dodatkowe możliwości. Są to:

 • Pakiet Przeglądów na 36 miesięcy lub 120 tys. km przebiegu wliczony w cenę auta
 • Ubezpieczenie komunikacyjne (AC, OC, NNW, Assistance) w atrakcyjnej cenie 2,8%* wartości samochodu

Leasing Volkswagenów użytkowych Crafter i Amarok obejmuje dwa pakiety. Pierwszy z nich to Care Port Leasing 104% czyli oferta leasingu bez dodatkowych prowizji o elastycznych warunkach i możliwości indywidualnego dopasowania pod kątem potrzeb lub możliwości Klienta.

 

Jej najważniejsze korzyści to:

 • Długi okres trwania umowy – od 24 do 60 m-cy
 • Niska kwota opłaty wstępnej – od 10% do 45%
 • Niska wartość końcowa (od 1% do 25% wartości auta)
 • Atrakcyjna suma opłat – 104% (przy czym dla wariantu 36-miesięcznego jest to 20% opłaty wstępnej, 1% wartości końcowej)

 

PROFIT Lease to oferta na leasing Volkswagena użytkowego z wysoką wartością końcową pojazdu. To rozwiązanie dla firm, które nie chcą lub nie mogą zainwestować w zakup pojazdu wszystkich wolnych środków. PROFIT Lease to także świetna propozycja dla biznesu, któremu zależy na utrzymaniu płynności finansowej oraz poprawie wskaźników finansowych firmy.

 

Zalety tej formy leasingu to:

 • Niskie raty miesięczne odpowiadające 1% wartości samochodu
 • Brak obowiązku wykupienia auta po zakończeniu umowy
 • Możliwość częstszej wymiany pojazdu
 • Niski koszt opłaty wstępnej: 0% lub 10%
 • Finansowanie jedynie części wartości samochodu odpowiadającej rynkowej utracie wartości.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także wiele innych rozwiązań finansowych, które pozwolą na nabycie w GRUPIE AUTO WIMAR auta w atrakcyjnej cenie. Są to oferty kredytowe, cechujące się niskimi ratami miesięcznymi. Zalety wszystkich oferowanych rozwiązań w precyzyjnie przedstawi doskonale przygotowany personel zatrudniony w Autoryzowanym Salonie Samochodowym Volkswagenów Użytkowych Grupy Auto Wimar.

 

Caddy 4 i T6 – leasing Volkswagena użytkowego

To oferta leasingowa o bardzo elastycznych warunkach. Dopasowana do potrzeb i wymagań posiadaczy najnowszych modeli aut transportowych. Stworzona z myślą o popularnych modelach Volkswagenów użytkowych: Caddy 4 i T 6. Każdy Klient Grupy Auto Wimar , który jest zainteresowany tą ofertą, otrzymuje dodatkowe ubezpieczenie kosztów napraw Volkswagen Life Time na 3. rok użytkowania w cenie samochodu. Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów związanych z wszelkimi pracami naprawczymi – w Polsce, jak i za granicą – już po ustaniu gwarancji fabrycznej.

Klienci mają do wyboru dwa pakiety, które można dostosować do potrzeb i oczekiwań firmy. Należą do nich CarePort Leasing oraz PROFIT Lease.

CarePort Leasing przeznaczony jest dla Klientów, dla których kluczową rolę odgrywają niska suma opłat oraz niska wartość końcowa.

Jej najważniejsze zalety to:

 • Długi okres trwania umowy – 24 do 60 m-cy
 • Niska kwota opłaty wstępnej – 10% do 45%
 • Niska wartość końcowa (od 1% do 25% wartości auta)
 • Atrakcyjna suma opłat104% (przy czym dla wariantu 36-miesięcznego jest to 20% opłaty wstępnej, 1% wartości końcowej)

 

PROFIT Lease – dedykowana firmom, które poszukują niskich miesięcznych rat oraz możliwości wymiany auta już po trzech latach użytkowania. Nowszy model to więcej możliwości, niskie koszty paliwa i gwarancja konkurencyjności wobec innych firm.

Najistotniejsze zalety tej oferty leasingowej to:

 • Niskie raty miesięczne, odpowiadające 1% wartości samochodu
 • Brak obowiązku wykupienia auta po zakończeniu umowy
 • Możliwość częstszej wymiany pojazdu
 • Niski koszt opłaty wstępnej wynoszący 0% lub 10%
 • Finansowanie jedynie części wartości samochodu odpowiadającej rynkowej utracie wartości
 • Po ustaniu umowy dla Klienta dostępne są dwie opcje – wykup lub zwrot pojazdu

 

Wszelkie formalności, jakich wymaga leasing Volkswagena użytkowego, można załatwić w Autoryzowanych Serwisach prowadzonych przez Grupę Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie.

Jeśli są Państwo zainteresowani także korzystnym ubezpieczeniem swojego samochodu, zapraszamy do zapoznania się z bogatym pakietem ubezpieczeniowym, który dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb Klientów przez profesjonalny personel zatrudniony  w Grupie Auto Wimar przy Autoryzowanym Salonie Samochodów Używanych Volkswagen w Olsztynie oraz w placówkach Grupy zlokalizowanych w Warszawie.

 

AUTO WIMAR WARMIA

Tomasz	Napiwodzki
kierownik salonu VW Samochody Użytkowe

Tomasz Napiwodzki

Mateusz Lasek
sprzedawca VW Użytkowe

Mateusz Lasek

Łukasz Wodzyński
Sprzedawca VW Użytkowe

Łukasz WodzyńskiSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.