Likwidacja szkód komunikacyjnych

Poradnik
1Procedura powypadkowa 2Procedura pokolizyjna 3Jak spisać oświadczenie? 4Pliki do pobrania

 

Autoryzowane serwisy samochodowe Grupy Auto Wimar oferują kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Nasi pracownicy pomogą także Państwu przejść przez wszystkie formalności związane z likwidacją szkody komunikacyjnej.

Likwidacja szkód komunikacyjnych Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Pomożemy:

 • zorganizować transport uszkodzonego pojazdu do serwisu,
 • zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym,
 • naprawić pojazd (usługi blacharsko-lakiernicze oraz profesjonalny serwis),
 • rozliczyć koszty naprawy, także w formie bezgotókowej.

Nasi doświadczeni specjaliści zawsze służą pomocą i wiedzą na każdym etapie likwidacji szkody komunikacyjnej Państwa samochodu.

 

SAMOLIKWIDACJA – szybki sposób na naprawę pojazdu

Grupa Auto Wimar oferuje możliwość skorzystania z wygodnej i szybkiej usługi SAMOLIKWIDACJI, w ramach której mogą być usunięte szkody komunikacyjne, których wartość nie może przekraczać 20.000 zł w przypadku aut ubezpieczonych w PZU i ALLIANZ oraz 5.000 zł w ERGO HESTIA.

Zaletą usługi samolikwidacji jest skrócenie czasu naprawy samochodu, które wynika z:

 • braku konieczności oględzin pojazdu przez rzeczoznawcę wyznaczonego przez ubezpieczyciela;
 • możliwości wypełnienia dokumentów niezbędnych do likwidacji szkody poza siedzibą towarzystwa ubezpieczeniowego.

W naszym serwisie samochodowym dopełnią Państwo wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej. Dodatkowym atutem oferty Grupy Auto-Wimar jest bogaty park samochodów zastępczych dostępnych dla naszych Klientów. Dla osób likwidujących szkodę z OC sprawcy proponujemy wynajęcie samochodu zastępczego na koszt ubezpieczenia winnego kolizji.

 

Korzyści, jakie niesie likwidacja szkód komunikacyjnych w Autoryzowanym Serwisie Grupy Auto-Wimar:

 • 2-letnia gwarancja na świadczone usługi;
 • profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie uregulowania kwestii związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej;
 • wysokiej jakości usługi blacharskie i lakiernicze, w tym komputerowy dobór kolorów;
 • transport pojazdu do warsztatu;
 • wykonanie kosztorysu naprawy w systemie Audatex;
 • wycena naprawy szkód;
 • wymiana uszkodzonych szyb;
 • kontrola stanu i geometrii zawieszenia pojazdu po wykonanej naprawie;
 • szybkie drobne naprawy lakiernicze;
 • bezgotówkowe rozliczenie z towarzystwem ubezpieczeniowym;
 • wynajem samochodu zastępczego na korzystnych warunkach cenowych.

AUTO WIMAR WARMIA

Tomasz Piotrkowski
Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tomasz Piotrkowski

Mariusz Ptak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Mariusz Ptak

Tomasz Kowalewski
Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Tomasz KowalewskiSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.