Likwidacja szkód komunikacyjnych

Poradnik
1Procedura powypadkowa 2Procedura pokolizyjna 3Jak spisać oświadczenie? 4Pliki do pobrania

 

Autoryzowane serwisy samochodowe Grupy Auto Wimar oferują kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Nasi pracownicy pomogą także Państwu przejść przez wszystkie formalności związane z likwidacją szkody komunikacyjnej.

Likwidacja szkód komunikacyjnych Volkswagen - Grupa Auto Wimar

Pomożemy:

 • zorganizować transport uszkodzonego pojazdu do serwisu,
 • zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym,
 • naprawić pojazd (usługi blacharsko-lakiernicze oraz profesjonalny serwis),
 • rozliczyć koszty naprawy, także w formie bezgotókowej.

Nasi doświadczeni specjaliści zawsze służą pomocą i wiedzą na każdym etapie likwidacji szkody komunikacyjnej Państwa samochodu.

 

SAMOLIKWIDACJA – szybki sposób na naprawę pojazdu

Grupa Auto Wimar oferuje możliwość skorzystania z wygodnej i szybkiej usługi SAMOLIKWIDACJI, w ramach której mogą być usunięte szkody komunikacyjne, których wartość nie może przekraczać 20.000 zł w przypadku aut ubezpieczonych w PZU i ALLIANZ oraz 5.000 zł w ERGO HESTIA.

Zaletą usługi samolikwidacji jest skrócenie czasu naprawy samochodu, które wynika z:

 • braku konieczności oględzin pojazdu przez rzeczoznawcę wyznaczonego przez ubezpieczyciela;
 • możliwości wypełnienia dokumentów niezbędnych do likwidacji szkody poza siedzibą towarzystwa ubezpieczeniowego.

W naszym serwisie samochodowym dopełnią Państwo wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej. Dodatkowym atutem oferty Grupy Auto-Wimar jest bogaty park samochodów zastępczych dostępnych dla naszych Klientów. Dla osób likwidujących szkodę z OC sprawcy proponujemy wynajęcie samochodu zastępczego na koszt ubezpieczenia winnego kolizji.

 

Korzyści, jakie niesie likwidacja szkód komunikacyjnych w Autoryzowanym Serwisie Grupy Auto-Wimar:

 • 2-letnia gwarancja na świadczone usługi;
 • profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie uregulowania kwestii związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej;
 • wysokiej jakości usługi blacharskie i lakiernicze, w tym komputerowy dobór kolorów;
 • transport pojazdu do warsztatu;
 • wykonanie kosztorysu naprawy w systemie Audatex;
 • wycena naprawy szkód;
 • wymiana uszkodzonych szyb;
 • kontrola stanu i geometrii zawieszenia pojazdu po wykonanej naprawie;
 • szybkie drobne naprawy lakiernicze;
 • bezgotówkowe rozliczenie z towarzystwem ubezpieczeniowym;
 • wynajem samochodu zastępczego na korzystnych warunkach cenowych.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.