Likwidacja szkód komunikacyjnych VW – auta użytkowe

Sytuacji zdarzających się na drodze nie da się przewidzieć. Kolizje samochodów zdarzają się nawet najlepszym kierowcom, a w kryzysowych momentach zawsze konieczna jest fachowa pomoc. Taką oferuje Państwu Centrum Napraw Powypadkowych Volkswagen Samochody Użytkowe.

Likwidacja szkód komunikacyjnych VW - auta użytkowe - Grupa Auto Wimar

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Wyposażeni w odpowiednią wiedzę, umiejętności i narzędzia, świadczymy profesjonalną pomoc w każdej awaryjnej sytuacji.

Zapewniamy pomoc zarówno na miejscu kolizji lub wypadku, jak i holowanie Państwa pojazdu. Ponadto dokonujemy wszelkich napraw według wytycznych producenta. Dzięki temu samochód zachowuje pełną sprawność i nie traci na wartości.

Likwidacja szkód komunikacyjnych VW to także wyzwanie technologiczne i warsztatowe, którego z przyjemnością się podejmujemy. Odpowiednio przeszkoleni specjaliści posługują się zaawansowaną techniką warsztatową przy naprawach blacharsko – lakierniczych. Nasi fachowcy od napraw powypadkowych osobiście zajmą się Państwa sprawą i pomogą załatwić wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem.

Ponadto świadczymy specjalistyczną usługę Volkswagen Clever Repair®. Są to szybkie, niedrogie oraz bezinwazyjne naprawy Państwa pojazdów. Gwarantujemy przy tym bezproblemowy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu Państwa auto zachowuje gwarancję producenta. Dokonywane naprawy nie obniżają też wartości pojazdu.

W razie potrzeby mogą Państwo liczyć również na samochód zastępczy; dzięki temu bez problemu dotrą Państwo do celu swej podróży.

Dzięki korzystaniu z naszych usług, otrzymują Państwo:

  • całodobową pomoc drogową i techniczną
  • oryginalne części do swojego samochodu
  • auto zastępcze
  • fachowe wsparcie przy formalnościach związanych z ubezpieczeniem.

Dbając o Państwa potrzeby,  zachęcamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych. To szeroki wachlarz możliwości, które zapewnią Państwu nie tylko fachową, natychmiastową pomoc, ale pomogą też odzyskać poniesione koszta naprawy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług – mogą Państwo liczyć na naszą rzetelną, specjalistyczną pomoc w zakresie napraw powypadkowych i holowania pojazdu. W naszych placówkach załatwicie Państwo wszystko w jednym miejscu, szybko i wygodnie. Polecamy się!

Telefon do całodobowej pomocy drogowej:

0 800 61 89 89

(połączenie bezpłatne)

AUTO WIMAR CENTRUM

Krzysztof Trzaskoma
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Krzysztof Trzaskoma

Norbert Korzeb
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Norbert Korzeb

Radosław Jaskółowski
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Radosław Jaskółowski

AUTO WIMAR WARMIA

Tomasz Piotrkowski
Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tomasz PiotrkowskiSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.