Ubezpieczenia

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty ubezpieczeń oferowanych przez Grupę Auto Wimar. Jesteśmy firmą, która swoim wszystkim Klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmowym czy flotowym – proponuje bogaty wachlarz różnorodnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Ubezpieczenia komunikacyjne - Grupa Auto Wimar

Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne bonifikaty, które w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości dają korzystną opcję ubezpieczeń komunikacyjnych. Oprócz tradycyjnych pakietów ubezpieczeń typu OC, AC, NNW czy ASSISTANCE proponujemy również wykupienie ochrony związanej z  ubezpieczeniami komunikacyjnymi umożliwiającymi odzyskanie kosztów naprawy samochodu na terenie całej Polski.

Ubezpieczamy zarówno samochody osobowe marki Volkswagen, jak i te należące do grupy użytkowych pojazdów sygnowanych znakiem VW.

Profesjonalnie przygotowana obsługa w Autoryzowanych salonach należących do Grupy Auto Wimar zlokalizowanych w Warszawie i Olsztynie zawsze służy dobrą radą w zakresie doboru odpowiedniej polisy oraz pomoże przy wykupie ubezpieczenia. Co więcej, jesteśmy także pomocni w momencie, kiedy zechcą Państwo skorzystać  z przysługujących im z tytułu ubezpieczenia praw.

Zapraszamy!

AUTO WIMAR WARMIA

Małgorzata Ziółkowska
Specjalista ds. Sprzedaży ubezpieczeń

Małgorzata ZiółkowskaSkontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu w celu realizacji działań reklamowych i marketingowych przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie podanych w niniejszym formularzu podmiotom powiązanym kapitałowo z AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. świadczącym usługi powiązane z produktami lub usługami oferowanymi przez Administratora danych osobowych, w tym również usługi finansowe i ubezpieczeniowe – również w celu i w zakresie realizacji działań marketingowych i potrzeb reklamy.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. w zakresie oferowanych produktów lub usług, w tym usług finansowych i ubezpieczeniowych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, skierowanej do Państwa informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji wszelkich działań posprzedażowych obejmujących prowadzenie i analizę badań satysfakcji klienta i zainteresowania marką, produktami i usługami oferowanymi przez Administratora danych oraz prowadzenie statystyk związanych z działaniami posprzedażowymi przez AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. Administratorem Państwa danych osobowych jest AUTO WIMAR WARMIA Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-203), ul. Rataja 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy w Olsztynie pod numerem KRS 0000374277, NIP 739 381 75 68, REGON 280580167. Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jeżeli dane okażą się nieaktualne, niekompletne lub nieprawdziwe.